www.nfws.no

Ragnar Wilhelmsen er død

Mannen til Gro, far til Roger sovnet stille inn natt til mandag.
Han sovnet inn på sykehus med sin kjære Gro rundt seg etter et lengre sykehusopphold.
Ragnar hadde fått tilbake kreften som det nå dessverre var lite og gjøre noe med.
Gro var veldig fornøyd med behandlingen og all støtte han fikk på sykehuset.

Ragnar vil bli dypt savnet i Norsk forening for Williams syndrom. Siden Roger kom til verden så har både han og Gro stått på for våre barn. De har hatt et åpent hjem, tatt ansvar rundt foreningens aktiviteter og alltid vært tilgjengelige på telefon for alle som ringer de.

Ragnar var kamerat med alle i foreningen, spesielt de i voksengruppa. Hans lune vesen hadde alltid et smil på lur og han hadde tid til å lytte å prate med folk. Hvis noen synes han var stresset, så var det bare dårlig tid for innlevering av hestebongen.

Våre tanker går nå til hans kjære kone Gro, Roger og øvrige familie.
Norsk forening for Williams syndrom lyser fred over Ragnar Wilhelmsen.

Han vil bli gravlagt neste uke.
Foreningens leder vil være til stede og foreningen ordner en krans på vegne av alle våre medlemmer